Kiállítások

 

2010

 

Dátum Helyszín Típus Bíró Osztály Eredmény
2010.08.28. Debrecen (H) CACIB P. Szabó Béla (H) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.08.29. Debrecen (H) CACIB Gabriela Ridarcikova (SK) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.09.11. Ópusztaszer (H) NKSZ speciál CAC Sanja Momcilovic Bognic (SRB) Bébi Nagyon ígéretes III., Az Emlékpark kedvence
2010.09.12. Kecskemét (H) CAC Csépai István (H) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.09.18. Székesfehérvár (H) MKSZ CAC Hartmann György (H) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.10.16. Komárom (H) CACIB Dr. Balogh Katalin (H) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.10.17. Komárom (H) CACIB Siklósi Béla (H) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.10.24. Dunaújváros (H) CAC Bánhidi Pálné (H) Bébi Nagyon ígéretes I., Best Baby
2010.11.27. Budapest (H) CACIB Pintér János (H) Kölyök Nagyon ígéretes II.
2010.11.28. Budapest (H) CACIB-Derby Kerekes Mária (H) Kölyök Nagyon ígéretes I., Best Puppy

 

2011

 

Dátum Helyszín Típus Bíró Osztály Eredmény
2011.02.20. Székesfehérvár (H) Championok championja Siklósi Béla (H) Kölyök I. helyezett, Best Puppy
2011.03.06. Belgrád (SRB) CACIB Konrad Tijana (SRB) Fiatal Kitűnő I., JCAC, Belgrád Fiatal Győztes, BOB
2011.03.27. Budapest (H) MKSZ CAC Pettkó Csaba (H) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.04.10. Békéscsaba (H) CAC Todorovic Adrijana (SRB) Fiatal Kitűnő II.
2011.04.16. Kikinda (SRB) CAC Bosnjak Tibor (SRB) Fiatal Kitűnő I., JCAC, Best Junior
2011.05.01. Orosháza (H) CAC Zoran Curcic (SRB) Fiatal Kitűnő II.
2011.05.07. Budapest (H) MKSZ OTK CAC Papp János (H) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.05.15. Jászberény (H) Őrző-védő CAC Török János (H) Fiatal Kitűnő II.
2011.05.21. Szeged (H) CAC Török János (H) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.05.28. Székesfehérvár (H) CACIB Csépai István (H) Fiatal Kitűnő IV.
2011.05.29. Székesfehérvár (H) CACIB Vatai Zoltán (SRB) Fiatal Kitűnő II.
2011.06.13. Komárom (H) NKSZ klubkiállítás Rita Pleibel-Seyffer (D) Fiatal Kitűnő II.
2011.07.02. Budapest (H) MKSZ Strázsa CAC Dr. Turi Lajos (SRB) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.08.06. Pápa (H) CAC Juhász Istvánné (H) Fiatal Kitűnő II.
2011.08.13. Pomáz (H) SFJK CAC Jenei Attila (H) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior, BOB
2011.08.14. Balassagyarmat (H) CAC Bánhidi Pálné (H) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.09.10. Hódmezővásárhely (H) NKSZ speciál CAC Mick Svaljek (AUS) Növendék Nagyon jó
2011.09.11. Hódmezővásárhely (H) CACIB Jelka Simcic (SLO) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.09.24. Székesfehérvár (H) MKSZ CAC Hartmann György (H) Növendék Kitűnő I., CAC, BOB
2011.09.25. Kiskunfélegyháza (H) CAC Dr. Balogh Katalin (H) Növendék Kitűnő I., CAC
2011.10.01. Komárom (H) CACIB Dr. Balogh Katalin (H) Fiatal Kitűnő I., HPJ, Best Junior
2011.10.08. Arad (RO) CACIB Marius Iliev (RO) Fiatal Kitűnő I., JCAC, Best Junior
2011.10.09. Arad (RO) CACIB Igor Selimovici (HR) Fiatal Kitűnő I., JCAC, Best Junior
2011.10.22. Budapest (H) MKSZ Derby Hargitai Gábor (H) Növendék Kitűnő I., CAC, BOB, Derby-győztes
2011.11.19. Zágráb (HR) CACIB Krystyna Opara (PL) Fiatal Kitűnő I., JCAC, Best Junior, Crufts kvalifikáció
2011.11.20. Zágráb (HR) CACIB Guilio Bezzecchi (I) Fiatal Kitűnő I., JCAC, Best Junior

 

2012

 

Dátum Helyszín Típus Bíró Osztály Eredmény
2012.02.16. Budapest (H) CAC Kerekes Mária (H) Növendék Kitűnő I., CAC, BOB
2012.02.17. Budapest (H) Championok championja Monika Blaha (A) Champion II. helyezés
2012.02.19. Budapest (H) CACIB Peter Machetanz (D) Nyílt Kitűnő I., CAC
2012.03.31. Simontornya (H) NKSZ klubkiállítás Dr. Kaszás Emese (H) Növendék Kitűnő II., R.CAC
2012.04.07. Miskolc (H) CACIB Alfredo Alessandri (I) Növendék Kitűnő I., CAC, R.CACIB
2012.04.08. Miskolc (H) CACIB Gere Tibor (SRB) Növendék Kitűnő I., CAC
2012.05.05. Temesvár (RO) CACIB Petru Muntean (RO) Növendék Kitűnő I., CAC, CACIB
2012.05.05. Temesvár (RO) Speciál CAC Fernando Asnaghi (I) Növendék Kitűnő I., CAC, Klubgyőztes, BOB
2012.05.06. Temesvár (RO) CACIB Karl Reisinger (A) Növendék Kitűnő I., CAC, CACIB, BOB
2012.05.20. Salzburg (A) Világkiállítás Birgitta Hasselgren (SWE) Növendék Nagyon jó
2012.06.10. Ada (SRB) CAC Nikola Angelovski (MK) Champion Kitűnő I., CAC, CACIB, BOB
2012.08.12. Esztergom (H) CAC Bánhidi Pálné (H) Champion Kitűnő I., Champion CAC
2012.08.18. Budapest (H) MKSZ Strázsa CAC Dominikan Shalata (UKR) Nyílt Kitűnő I., CAC, BOB
2012.09.08. Székesfehérvár (H) NKSZ Speciál CAC Bánhidi Pálné (H) Champion Kitűnő I., Champion CAC
2012.09.30. Budapest (H) MKSZ ARKE CAC Zizatov Vladimir (SRB) Nyílt Kitűnő I., CAC, BOB
2012.10.14. Dunaújváros (H) CAC Pettkó Csaba (H) Nyílt Kitűnő I., CAC

 

2013

 

Dátum Helyszín Típus Bíró Osztály Eredmény
2013.09.07. Hódmezővásárhely (H) CACIB Jaroslav Matyas (SK) Champion Kitűnő I., Champion CAC

 

2014

 

Dátum Helyszín Típus Bíró Osztály Eredmény
2014.05.04. Karcag (H) CAC P. Szabó Béla (H) Champion Kitűnő I., ch CAC

 

Elérhetőség

Lions From Fairy Tale leonberger kennel - Komendánt-Fülöp Adrienn & Komendánt Péter 8412 Veszprém-Gyulafirátót, Kastélykert utca 6/b

7000 Sárbogárd, Berzsenyi Dániel utca 21.
+36 70 331 2438
+36 70 628 2235
lionsfromfairytale@gmail.com